Школа  – це не тільки  осередок навчання, а й формування в майбутньому сільської громади. В нашому селі школа функціонувала завжди, але нова будівля відкрита в 1974 році. За цей час багато учнів вийшло з її стін у світ, здобули освіту у вищих навчальних закладах і працюють зараз на благо України. Вони тепло відгукуються про школу, вчителів, що дали їм путівку у життя. В 2004 році з   її реорганізовано в Навчально-виховний комплекс школу-ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Наша школа працює в двох напрямках-профілях – фізико-математичному та історичному. В школі навчається 202 учні і працює 27 педагогів. Директор школи – Клепуц Оксана Миколаївна. Завдяки колишньому директору школи і вчителю історії Клепуцу Миколі Дмитровичу  створено музей «Бойківщина» і музейна кімната «Світлиця Михайла Гаврилка». А в 2013 році присвоєно ім’я видатного патріота, митця Михайла Гаврилка. Козівський ОЗЗСО-ліцей є членом асоціації громадсько-активних шкіл України. Це дало змогу навчальному закладу брати участь у різних програмах, створюючи проекти, що в наш час забезпечують її функціонування. Майбутнє села – це освічені громадяни.