Заняття школи учнівського самоврядування "Сузір'я лідерів"

Дата: 29.11.2021 20:27

12 травня 2017 року в НВК”СЗШ-ліцей” с.Козьови відбулася чергова зустріч лідерів учнівського самоврядування “Сузір’я лідерів”, в якій брали участь учні Підгородецької ЗОШ I-IIІ ступеня та НВК”СЗШ-ліцей” с.Козьови. Тема зустрічі: волонтерська діяльність (“Добро дій, добро твори, до людей з добром іди”). Метою занять було мотивування дітей до волонтерства , формування позитивної самооцінки та лідерських якостей.
Для створення дружньої атмосфери, підвищення самооцінки учнів психолог Задільська Н.Я. провела вправу “Червоне серце”. Учениця 7 класу Лариса Матолінець підготувала інформаційне повідомлення у вигляді презентації “Хто такі волонтери?”, та провела вправи “Який має бути волонтер?”, “Що означає “дарувати радість?””. Волонтер Сара Груза поділилася досвідом діяльності волонтерського рух у США.
Під час проведення вправ “Що може зробити волонтер?”, “Крила добра”, “Модель волонтера”, “Болото” Задільська Н.Я. разом з дітьми визначила сфери діяльності волонтерів, конкретизувала уявлення учнів про волонтерів. Учні написали міні-проекти. Під кінець тренінгу всі учасники отримали пам'ятку волонтера у вигляді серця, а також відбулася вправа “Прощання”, де учасники в тісному колі побажали один одному успіху.