Громадські слухання «Детального плану території житлово-громадської забудови» в селі Плав’я по вулиці Вадрусівка Стрийського району Львівської області.

Дата: 29.11.2021 21:14

У понеділок 13.12.2021р. в 11:00 год. у адміністративному приміщенні, що знаходиться за адресою: 82643 с. Плав’я вул. Вадрусівка 8, відбудуться громадські слухання детального плану території.

Замовник: Козівська сільська рада.

Розробник детального плану: ФОП «Мецевич Ростислав Михайлович».

Підстава для проектування: Рішення Козівської сільської ради №477 від 15.06.2021 року.

Мета розроблення детального плану: Уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану населеного пункту.

Для ознайомлення з проектом детального плану території та подання пропозицій до проекту, слід звернутися до Козівської сільської ради, що знаходиться за адресою: 82631, с. Козьова, вул. Європейська, 46, Стрийського району Львівської області, з 26.11.2021 р. до 26.12.2022 р. включно.

Подання пропозицій щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. №555.

Пропозиції та зауваження що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

Завдання

Місце розташування

План існуючого використання

Проектний план суміщений зі схемою