Тренінг з використання в освітньому процесі методу «Трьох П» ( ППП - постановка правильних питань) і методу «Сфокусованоі бесіди - ОРІП).

Дата: 14.01.2022 20:56

Робочі будні різдвяних канікул в Козівському ОЗЗСО-ліцеі проходять дуже активно. 10 січня відбувся тренінг з використання в освітньому процесі методу «Трьох П» ( ППП - постановка правильних питань) і методу «Сфокусованоі бесіди - ОРІП). Кожна з чотирьох робочих груп розробляла з використання методу «Сфокусована бесіда» чотири етапи в структурі уроку критичного мислення - (1) фази мотиваціі або емоційного входження в тему, (2) фази актуалізації, (3) фази побудови знань, (4) фази консолідації ( рефлексію). Всі залишилися приємно подивовані, усвідомивши наскільки використання цього методу може підвищити ефективність інтерактивного уроку.