Звіт сектору «Сколівське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги за результатами проведення правопросвітницького заходу

Дата: 07.11.2023 22:18

сектору «Сколівське бюро правової

допомоги» відділу безоплатної правової допомоги

за результатами

проведення правопросвітницького заходу

01 листопада 2023р. м. Сколе

Спадкування земельної ділянки, сьогодні 01 листопада 2023 року головний юрист сектору «Сколівське бюро правової допомоги» Іванна Ждек в приміщенні ЦНАП-Дія Центр Козівської сільської ради провела захід з даного питання.

Учасниками заходу були землекористувачі та землевласники. Під час заходу детально розібрали умови спадкування за законом та за заповітом. Обговорили ситуацію як діяти коли відсутні документи на спадкову землю. Звернули увагу на оподаткування спадку. Під час заходу учасники між собою обговорили практичні та теоретичні питання, що торкаються даної тематики.

Після завершення заходу головний юрист сектору «Сколівське бюро правової допомоги» Стрийського відділу з надання безоплатної правової допомоги Іванна Ждек провела консультування громадян.

На заході були присутні 11 осіб (Ж – 10,Ч –1).

Також розповсюджено інформаційні матеріали: тематичні буклети системи безоплатної правової допомоги (25 буклетів).