Завдяки проєкту USAID «ГОВЕРЛА в Козівській громаді встановили та підключили 3 нові потужні електричні генератори

Дата: 13.11.2023 11:48

Завдяки проєкту USAID «ГОВЕРЛА в Козівській громаді встановили та підключили 3 нові  потужні електричні генератори, які є джерелом резервного живлення іноземного виробництва. Це обладнання встановлене з метою забезпечення безперебійного  живлення в разі аварійних та планових вимкнень електроенергії в  громаді.

Встановлене обладнання забезпечить безперебійне живлення:

- адмінбудинку сільської ради, центру надання адміністративних послуг, поштового відділення, банкомату, комунальної установи «Карпати» Козівської сільської ради, ФАПу,  та  музичної школи:

-В Козівському ОНЗЗСО ліцей ім. Михайла Гаврилка при ЛНУ ім.І.Франка, відділ освіти, культури, молоді та спорту, народний дім, укриття школи, пункт незламності,

-Завадківської ОНЗЗСО I-III рівнів, де проживають внутрішньо переміщені особи та КНПЛОРЛОЦЕМДМК Сколівської підстанції ЕМД пункт «Завадка».

Висловлюємо щиру вдячність за спонсорську підтримку проєкту USAID «ГОВЕРЛА»  у цей складний для України час.