Шановні правоохоронці

Дата: 24.07.2021 19:55

Шановні правоохоронці!

Фото без опису
Щиро Вітаю Вас із професійним святом – Днем Національної поліції України! Кожен день, виявляючи мужність, витримку, самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя, стоїте на варті захисту прав і свобод громадян.

Фото без описуВітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Впевнені, що ви й надалі ефективно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій у нашій громаді.

Дякуючи за службу, бажаю Вам, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою подальших професійних успіхів. Бажаю Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра й благополуччя!

З повагою Козівський сільський голова Василь Щекун!