Всеукраїнський день доброти до тварин

Дата: 03.12.2021 10:07

На сьогоднішній годині спілкування з учнями третього класу Козівського ОЗЗСО-ліцею ми говорили про всесвітній день Доброти до тварин (відзначається 1 грудня). Ми подивились та обговорили повчальний мультфільм "Подарунок", розширили свої знання про домашніх тварин та їх значення для людини, ознайомилися з правилами безпечної поведінки з безпритульними тваринами, згадали і про обов'язкове дотримання санітарно-гігієнічних навичок.

Вважаю, що саме такі заняття сприятимуть розвитку почуття відповідальності в діток за приручених тварин, поваги до вірності та відданості домашніх улюбленців.

На завершення заняття кожен учень намалював і презентував свою улюблену тваринку.