У вівторок 08 лютого о 10.00 у приміщенні Козівської сільської ради відбудеться засідання ХІІІ сесії VIII скликання Козівської сільської ради

Дата: 01.02.2022 21:45

У вівторок 08  лютого   о 10.00   у приміщенні Козівської сільської ради відбудеться  засідання ХІІІ сесії VIII скликання Козівської сільської ради  з наступним порядком денним:

Назва

1.

Про порядок денний ХІІІ сесії VIII скликання Козівської сільської ради

Стрийського районуЛьвівської області

2.

Про утворення Центру надання адміністративних послуг у Козівській сільській раді та затвердження Положення про нього

3.

Про затвердженя Програми збереження об’єктів культурної спадщини Козівської сільської ради на 2022 рік.

4.

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сколівський центральна лікарня» Сколівської міської ради Львівської області

5.

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сколівський центр первинної медичної допомоги»

6.

Про затвердження Програми щодо соціального захисту ветеранів, сімей загиблих, матеріальної допомоги військовим частинам та установам Стрийського району, коштів на призов, заходів територіальної оборони та військово-патріотичне виховання.

7.