Організація освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання під час правового режиму воєнного стану

Дата: 16.05.2022 14:39

Відповідно до Указу Президента України №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», листа МОН України від 06.03.2022 №1/3371-22 «Про організацію освітнього процесу», листа МОН України від 07.03.2022 р. № 1/3378-22 «Про практику застосування трудового законодавства у галузі освіти і науки під час дії правового режиму воєнного стану», Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затверджено наказом МОН України від 08.09.2020 №1115, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28.09.2020 за № 941/35224, наказу управління освіти та гуманітарної політики міської ради «Про організацію роботи закладів  освіти та культури міської територіальної громади» від 10.03.2022 №   враховуючи запровадження воєнного стану на території України та з метою забезпечення безпеки, збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу, у закладі, освітній процес має бути організований із використанням технологій дистанційного навчання із 14 березня 2022 року.