Зустріч із сім'ями загиблих та полонених військовослужбовців

Дата: 26.09.2023 21:28

Сьогодні, 26.09.2023р . відбулась зустріч Козівського сільського голови з сім'яФото без описуФото без описуФото без описуми загиблих ( полонених та безвісті зниклих) військовослужбовців. Зустріч організовано в рамках роботи Координаційного центру підтримки цивільного населення при Козівській сільській раді. Зустріч відбулась у форматі «питання-відповідь».

Представники Стрийського районного відділу ГУ Пенсійного Фонду, Стрийського ТЦК та СП (військомат), управління соціального захисту населення Стрийської районної військової адміністрації , фахівці відділів сільської ради відповіли на питання та надали консультації родинам з питань, які належать до їх компетенції.