Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на дизельне паливо від 23.01.2024 року (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710

Дата: 23.01.2024 19:25

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Дизельне паливо

1. Ідентифікатор закупівлі:

UA-2024-01-23-009197-a

2. Назва предмету закупівлі:

Дизельне паливо (Євро 5) (ДК 021:2015 – 09130000-9 – «Нафта і дистиляти»).

3. Обсяги закупівлі:

18 600 літрів

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до наявних транспортних засобів, які експлуатуються у відділі освіти, культури, молоді та спорту Козівської сільської ради оскільки саме цей вид палива використовуються транспортними засобами замовника, а також за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідають вимогам і потребам замовника. При цьому, якість дизельного пального повинна відповідати екологічним нормам ЄВРО – 5, Державним стандартам України, технічним вимогам заводу виробника.

Придбання палива буде здійснюватися на умовах отримання палива за талонами (номінал – «літри») на АЗС.

У разі застосування талонів, їх номінал має становити «10 літрів» та «20 літрів»

Строк дії талонів - має становити не менше 12 місяців з моменту їх передачі Замовнику/Покупцю.

Учасник має підтвердити знаходження не менше 1 (однієї) власної або партнерської АЗС у кожному обласному адміністративному центрі України (крім тимчасово окупованих територій) та/або із радіусом віддалення від такого обласного адміністративного центру не більше ніж на 10 км та надати перелік таких АЗС у складі тендерної пропозиції з зазначенням назви АЗС або бренду, та адрес їх розташування.

Крім того, хоча б одна власна або партнерська АЗС має находитись на відстані не більше 10 км (по проїжджій частині) від місць дислокації транспорту Замовника/Покупця (82631, Львівська обл..Стрийський район, с.Козьова).

5. Розмір бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення визначено кошторисними призначеннями на 2024 рік» та передбачені в розрахунку видатків загального фонду місцевого бюджету за бюджетною програмою КПКВ 0611021 за КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар».

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість закупівлі дизельного палива за кодом національного класифікатора України ДК 021:2015 (CPV) 09130000-9 – «Нафта і дистиляти» становить 950 000,00 грн. та визначена відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, а саме: шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни на подібні товари, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі за посиланням: https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/tm/, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції (https://wog.ua/ua/fuels/, https://www.okko.ua/fuels, https://www.klo.ua/), спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс - листах, в електронній системі закупівель «Prozorro».