Зустріч з родинами загиблих ( полонених та безвісті зниклих) військовослужбовців.

Дата: 27.03.2024 09:39

Сьогодні, 26.03.2024р . відбулась  зустріч  з родинами загиблих ( полонених та безвісті зниклих) військовослужбовців під головуванням голови сільської ради Василя ЩЕКУНА. Зустріч організовано в рамках роботи Координаційного центру підтримки цивільного населення при Козівській сільській раді. Зустріч відбулась у форматі «питання-відповідь».

Представники Стрийського районного відділу ГУ Пенсійного Фонду, Стрийського ТЦК та СП (військомат), управління соціального захисту населення Стрийської районної військової адміністрації, фахівці відділів сільської ради відповіли на питання та надали консультації родинам з питань, які належать до їх компетенції.  Основний акцент зустрічі було поставлено на питання соціальної підтримки та забезпечення родин та членів сімей загиблих ( зниклих безвісти) Захисників та Захисниць.