Шановні жителі та відвідувачі Козівської сільської ради

Дата: 29.03.2024 13:56

Повідомляємо, що відповідно до розпорядження голови Львівської ОВА №244/0/5-24ВА від 26.03.2024 «Про заборону добування (вилову водних ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) в період нересту» та затвердження переліку ділянок водних об’єктів Стрийського району Львівської області не заборонених для любительського рибальства в 2024 році» забороняється вилов риби на водних об’єктах, зокрема:

Тривалість нерестової заборони відрізняється залежно від водойм, зокрема:

- у басейні р. Дністер з 1 квітня  до 10 червня;

- у басейнах річок Західний Буг, Сян та Стир з 1 квітня до 20 травня;

- у всіх водосховищах, технічних водоймах з 1 квітня до 10 червня;

- у придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) з 1 квітня до 30 червня.

За порушення правил рибальства під час нересту передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності.

.

«Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення правил рибальства передбачено попередження або накладення штрафу від 34 до 170 грн, за грубе порушення правил рибальства передбачено штраф у розмірі 340-680 грн. Залежно від ступеня завданих збитків, за грубі порушення передбачена також кримінальна відповідальність – штраф 3400-6800 грн або позбавлення волі строком до 3 років з конфіскацією знарядь і засобів лову та незаконно добутих водних біоресурсів», - зазначив начальник відділу держаного екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Барабаш.

У разі порушень правил рибальства, просимо повідомляти на «гарячу лінію» Львівського рибоохоронного патруля за телефонами: (032) 270-41-88  та (063) 016-88-35.