Щодо проведення тренінгу у сфері реалізації регуляторної політики на місцевому рівні

Дата: 02.04.2024 15:20

На виконання листа департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації від 28.03.2024 № 11-609/0/24 повідомляємо, що 4 квітня 2024 року за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» відбудеться тренінг на тему: «Громадський контроль у сфері реалізації регуляторної політики на місцевому рівні». Просимо дану інформацію довести до відома громадських активістів, представників бізнесу, медіа, неурядових організацій, депутатів місцевих рад громад, небайдужих до реалізації на місцевому рівні своїх прав, закріплених в статті 6 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».Шановні колеги! 4 квітня 2024 року за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» відбудеться тренінг на тему «Громадський контроль у сфері реалізації регуляторної політики на місцевому рівні» для громадських активістів, підприємців, представників медіа, депутатів місцевих рад територіальних громад Львівщини. Метою тренінгу є підвищення обізнаності представників місцевого бізнесу, медіа та громадянського суспільства, депутатів місцевих рад і старост про умови здійснення регуляторної політики, процедури залучення місцевого бізнесу до участі у розробці, відстеженні або перегляді регуляторних актів, налагодження механізмів діалогу між владою, бізнесом та громадськістю, інструментів запобігання корупції, зменшення тінізації бізнесу, а в цілому – щодо створення ефективних регулювань, що сприяють розвитку місцевого бізнесу та загальному економічному розвитку територіальної громади. Враховуючи вищезазначене, звертаємось до Вас із проханням делегувати для участі у даному заході громадських активістів, представників бізнесу, медіа, неурядових організацій, депутатів місцевих рад громад, небайдужих до реалізації на місцевому рівні своїх прав, закріплених в статті 6 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Захід фінансується Проєктом USAID «ГОВЕРЛА», тож витрати на проїзд для участі будуть відшкодовані та зазначаються у формі при реєстрації за посиланням: https://forms.gle/Wn43F4X63NcsrYdt6 до 15:00 год. 29 березня 2024 року.