12 травня День Жалоби.
Дата: 11.05.2024 16:41
Кількість переглядів: 180
У зв'язку із значними втратами військовослужбовців 65 батальйону ТрО під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України, завтра -12 травня, у Стрийському районі оголошено День жалоби.
На знак скорботи за загиблими на всій території Козівської громади рекомендую приспустити Державний прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності.
Підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності рекомендовано скасувати проведення розважально-концертних заходів і спортивних змагань
Щирі співчуття рідним загиблих…
Вічна пам’ять Героям, які полягли за Волю України!