Козівська громада

Львівська область, Стрийський район

Громадські слухання «Детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з ведення ОСГ для будівництва і обслуговування житлового будинку» в селі Задільське Стрийського району Львівської області.

Дата: 05.07.2024 14:44
Кількість переглядів: 27

У п'ятницю 19.07.2024 року в 12:00 год. у адміністративному  приміщенні, що знаходиться за адресою: 82621, с. Задільське, відбудуться громадські слухання детального плану території.