Козівська громада

Львівська область, Стрийський район

Громадські слухання «Детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з ведення ОСГ для будівництва і обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури відпочинкових комплексів» с. Росохач Стрийського р-ну Львівської обл.

Дата: 11.07.2024 09:36
Кількість переглядів: 16

У вівторок 23.07.2024 року в 12:00 год. у адміністративному  приміщенні, що знаходиться за адресою: 82621, с. Росохач, відбудуться громадські слухання детального плану території.

• Замовник:  Козівська сільська рада;
  • Розробник детального плану: ПП «Центр Ринкових Досліджень»;
  • Підстава для проектування: Рішення Козівської сільської ради № 1515-20/2022  від 17.11.2022 року;
  • Мета розроблення детального плану: Обгрунтування до формування території по зміні цільового призначення з ведення ОСГ для будівництва і обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури відпочинкових комплексів;
  • Для ознайомлення з проектом детального плану території та подання пропозицій до проекту, слід звернутися до Козівської сільської ради, що знаходиться за адресою: 82631, с. Козьова вул. Європейська 46, Стрийського району Львівської області з 11.07.2024 року до 11.08.2024 року включно.
  • Подання пропозицій щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555.
  • Пропозиції та зауваження що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)